Понеділок, 10.08.2020, 04:32
Вітаю Вас Гість | RSS

Нагуєвицька СЗШ

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
Головна » 2012 » Січень » 17
Міністерством освіти видано лист, яким визначено особливості проведення
 державної підсумкової атестації учнів шкіл у 2011/2012 навчальному році

Листом міністерства визначено дати проведення та перелік предметів державної підсумкової атестації, а також інші особливості проведення ДПА в усіх ланках шкільної освіти.

Відповідно до листа, підсумкова атестація у початковій школі триватиме з 11 до 20 травня, в основній з 15 до 30 травня, в старшій школі з 4 по 11 травня 2012 року.

В основній та старшій школі атестація розпочнеться з української мови, що є обов’язковим предметом ДПА для всіх учнів, а завдання традиційно буде оголошено у день проведення атестації по телебаченню та радіо.

Конкретні дати проведення атестації з інших предметів мають визначити навчальні заклади за погодженням з відповідними управліннями освіти.

Державна підсумкова атестація для випускників 11-х класів буде проведена з трьох предметів у письмовій формі. У 9-х класах атестація учнів відбудеться з п'яти предметів.

Атестація у 4-х, 9-х та 11-х класах буде проводиться за збірниками, затвердженими наказами Міністерства освіти, крім іспиту з технологій для учнів технологічного профілю.

У Міністерстві освіти повідомили, що для проведення ДПА з української мови, регіональним управлінням освіти буде безкоштовно надіслано збірники диктантів (9 клас) та переказів (11 клас), у відповідності до кількості навчальних закладів.

Зазначені збірники завдань мають надійти до книжкових обласних баз до 1 квітня поточного року.

Для практичного використання в процесі підготовки та проведення державної підсумкової атестації учнів загальноосвітніх навчальних закладів, не пізніше 1 квітня, міністерством будуть опубліковані електронні вер ... Читати далі »
Категорія: Навчання | Переглядів: 412 | Додав: IgorKorch | Дата: 17.01.2012 | Коментарі (0)

Вітаємо призерів районних олімпіад!

Англійська мова. (Вчитель Підбузька С.І.) 

Твердовська Ярина
(11 кл.) - ІІІ місце.   

Етика. ( Вчитель Баган Л.І.)

Лесівців Вікторія (8 кл.) - ІІІ місце;

Українська мова та література. ( Вчитель Глинка І.Й.)

Годій Марія
(8 кл.) - ІІ місце;
 
Біологія.
( Вчитель Чапля І.І.)

Шумеляк Ірина
(9 кл.) - І місце.

Географія. ( Вчитель Чапля М.М.)

Гром Назар (11 кл.) - ІІ місце.

Історія.(Вчитель Чапля Т.М.)

Твердовська Ярина (11кл.) - ІІ місце.

Інформатика
.(Вчитель Фирта Г.П.)

Гапуняк Оксана ( 10 клас) - ІІ місце.

Гаврилик Назар (11 кл.) - ІІІ місце.

Математика.( Вчитель Фирта Г.П.)

Лоєк Ярина
( 7 клас) - ІІІ місце.

Фізика. (Вчитель Корч І.М.)

Фирта Марія
(8 клас) - ІІ місце.

Економіка. (Вчитель Чапля М.М.)

Гром Назар
(11 клас) - ІІІ місце.

Екологія. (Вчитель Чапля І.І.)

Крохмальська Наталія (9 клас) - І місце (проект), ІІ місце (тести).

Хімія.( Вчитель Лихтей М.Б.)

Мояк Ксенія (10 клас) - ІІ місце.

Щира дякуємо вчителям за відмінну підготовку школярів. Перемога учнів – це і Ваша перемога!
Категорія: Навчання | Переглядів: 477 | Додав: IgorKorch | Дата: 17.01.2012 | Коментарі (0)

Пошук
Категорії розділу
Календар
«  Січень 2012  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Архів записів
Друзі сайту

Copyright MyCorp © 2020
Створити безкоштовний сайт на uCoz