« 1 2 ... 11 12 13 14 15 ... 22 23 »
13 лютого учні 9 класу провели виховний захід до Дня закоханих
Зі сцени лунали чудові пісні та вірші про кохання. Ведучі Чапля Іван та Ковальчук Марія надсилали присутнім позитивні емоції. Окрасою свята був виступ " Олімпійські боги про кохання" і оригінальний танок дівчат класу. Допомогли учням підготувати свято Гром Т.І та Гуржій І.І.
...
Читати далі »
|
18 грудня у 1 класі відбулося свято " Ой хто, хто Миколая любить"
Розпочали свято учні 5 класу, які розповіли історію виникнення цього свята. Першокласники розповідали вірші, співали пісні та колядували. Наприкінці святкового заходу дітей прийшли привітати ангели та Миколай. Усі діти отримали подарунки. Підготувала свято класовод Олійник М.Й.
|
Пізня осінь. Прохолодно. П'ятикласники, прочитавши казку " Лис Микита", вирішили відвідати місце народження автора - музей-садибу Івана Франка.
Забувши про холод, уважно слухають екскурсовода Галину Василівну Топільницьку. І вже бачать на подвір'ї малого рудоволосого хлопчика, йдуть за ним у кузню, з острахом поглядають на ковальський міх.
А в хаті нам показують колиску, де гойдали малого Івася. І ще безліч цікавих речей.
Потім прожогом у сад. Біжать, сміються, радіють.
Вражень море, хоча відвідини музею не перші. Обіцяємо прийти незабаром знову. Нас заінтригували : будемо шукати скарб!
За незабутню екскурсію щиро вдячні мамі учениці Халавко Юлії, працівниці музею Лілії Іванівні
О. Федьків - класний керівник 5 класу.
|
Нещодавно учні 5-7 класів здійснили екскурсію у Львів
Учні 5-7 класів здійснили подорож до одного з найгарніших міст Європи – до древнього Львова. Поїздка організована з метою підвищення рівня патріотичного виховання молоді та відвідування об’єктів культурної спадщини. Львів для цього був найкращим вибором, адже будівлі центральної частини міста, котрі протягом століть будували найкращі архітектори з цілої Європи, вписані до спадщини ЮНЕСКО. Супроводжували школярів педагоги Лихтей М.Б., Федьків О.В., Кордиба Р.Р., Мацько О.С. Отож, школярі поринули у вир цікавої та дивовижної, насиченої яскравими подіями та знаменитими постатями історії Львова. Розпочалося знайомство зі Львовом з його серця – площі Ринок. Кожна з будівель захоплювала і вражала. Особливо - міська ратуша з її центральною баштою, оточена чотирма фонтанами зі скульптурами грецьких богів. Після міської ратуші діти потрапили до дивовижного пам’ятника архітектури епохи Відродження – Італійського дворика. Далі був унікальний музей, який не має аналогів в Україні – Арсенал. Ще були Високий замок, відомі львівські кав’ярні, майстерня шоколаду та багато інших. Ця поїздка залишила учням незабутні враження!
...
Читати далі »
|
17 жовтня у нашій школі проведено вишкіл " Соколів"
...
Читати далі »
|
Програма заходів Державного історико-культурного заповідника «НАГУЄВИЧІ»
до 161 річчя від Дня народження Івана Франка
27-28 серпня 2017 р.
27 серпня (неділя)
10:00 год. – покладання квітів до пам’ятника Івана Франка та могили батьків Івана Франка - Якова Франка та Марії Кульчицької-Франко (с. Нагуєвичі)
10:00 -16:00 год. – Академічна програма церемонії нагородження Лауреатів Міжнародної премії ім. Івана Франка 2017 (м. Дрогобич). Організатор: Міжнародний фонд Івана Франка
ЕТНО-ФЕСТ У САДИБІ ФРАНКІВ (10:00 – 19:00 год.)
(Музей-садиба батьків І. Франка ДІКЗ «Нагуєвичі»)
1. Гурт «БУТТЯ»: автентична троїста музика, танці та співи XVIIІ – початку ХХ ст.
(м. Київ)
2. Пленер «МОЙСЕЙ» на старому ґонті садиби Франків: Левко Скоп і Тетяна Думан (Дрогобич-Львів).
3. «КУЗНЯ ЯКОВА» (територія Садиби Франків)
a. Святослав Ігорович: «…Золоторукий чинарь. Непростий коваль. Мечі в злоті. Ножі в сребрі...» (м. Львів)
b. Коваль Михайло (ДІКЗ «Нагуєвичі»)
c. Коваль Микола Кучма (м. Дрогобич)
4. «ГОНЧАРСЬКИЙ ЦЕХ»: проект від творчої майстерні «Touching ceramics» - майстер-класи гончарства, ручної ліпки, розмальовок та декорування виробів (м. Львів)
5. Локація «ШЕВСЬКИЙ ШІКІРЯНИЙ ЦЕХ» від цехмейстра Ігора Любуня (Тернопіль-Львів)..
6. Мистецька локація «ФРАНКО І СХІДНА КУЛЬТУРА» від Амета Бекірова та ГО «Арекет» (Бахчисарай-Дрогобич): традиці
...
Читати далі »
|
13 червня в Урожі учні нашої школи - члени Молодіжного фізкультурно-просвітницького
товариства «Сокіл» взяли участь у проведенні вишколу
Директор Урізького НВК І-ІІІ ст. Микола Нащочич урочисто відкрив вишкіл, привітав всіх присутніх та побажав приємного відпочинку. Після виконання Державного Гімну України о. Михайло та о. Володимир відслужили молебень біля каплички та поблагословили дітей ї їхніх наставників. Учні напилися з цілющого джерела. Згодом відбулися традиційні сокільські конкурси. Спеціаліст відділу освіти РДА Тарас Шуст вручив грамоти учасникам вишколу.
...
Читати далі »
|
02 червня учні нашої школи здійснили цікаву та захоплюючу мандрівку до скель Довбуша,
які є унікальною пам’яткою історії та природи
Із задоволенням школярі пройшлися кам’яним лабіринтом, яким тягнеться серед буково-смерекового лісу зі сходу на захід майже на 1 км. Скелі Довбуша є унікальною геологічною та історичною пам'яткою природи післяльодовикового періоду. Цей скельно-печерний комплекс розташований на висоті 668 метрів над рівнем моря і є масивним скелястим виходом пісковиків, що мають висоту до 80-ти метрів. Він названий на честь славетного опришка Олекси Довбуша, який був одним з найвідоміших керівників селянського повстанського руху. За народними переказами, саме печери у цих скелях опришки використовували, як сховища від ворогів та зберігали відібране у магнатів і лихварів добро, яке згодом роздавали бідним. Гігантські скелі, нагромадження каменів нагадують химерних істот, а всередині можна натрапити на потаємні стежки, ходи, темні ущелини. Вибиті пази, східці і зруби свідчать про те, що скелі і печери використовувалися ще тисячоліття тому давніми людьми як своєрідні фортеці. Три печери є рукотворними, вирубані у моноліті північно-західних скель. У цих приміщеннях-печерах відзначають правильні пропорції, чіткі геометричні форми, відшліфовані поверхні, обробку стелі. Можна побачити також сліди валу, рову і навіть колодязя. Очевидно, що ця геологічна пам'ятка природи мала оборонно-фортифікаційне значення. За різними гіпотезами вважається, що у давні часи цей скельний комплекс був язичницьким святилищем, у
...
Читати далі »
|
Конкурс малюнків на асфальті
У середу, 1 червня, з нагоди Міжнародного дня захисту дітей перед будинком Дрогобицької райдержадміністрації відбувся традиційний конкурс малюнка на асфальті «Світ очима дітей», який організували відділ освіти, служба у справах дітей райдержадміністрації та Будинок дитячої та юнацької творчості. У конкурсі взяла участь учениця 5 класу Биків Віталія ( вчитель Бараняк Л.І.), яка стала одним із переможців конкурсу..Учасники представили тему: «Україна – це європейська держава».Після завершення конкурсу всі учасники взяли участь у флешмобі присвяченому темі конкурсу – євроінтеграції нашої держави.
Копія сайту тут: http://www.nszs.in.ua/
|
24 травня учні нашої школи взяли участь у мастер-класі в стилі Канзаші, який проходив у музеї Івана Франка
Учасники: Бернар А., Котик С., Одинак С., Хомич С., Ясінська В.
...
Читати далі »
| |