« 1 2 ... 13 14 15 16 17 ... 22 23 »
27 серпня пам’яті Івана Франка з нагоди 160-літнього ювілею прийшли вклонитися
представники влади, депутати, діячі культури, мешканці Дрогобиччини та гості
Святкування розпочалось на сцені Літнього театру заповідника «Нагуєвичі» спільним величним виконанням гімну «Вічний революціонер» зведеним хором. Як завжди, розмаїтою і насиченою була мистецька програма. Звучало літературне слово Франка та про Франка, вокальні та музичні твори, лунали трембіти. Виступали творчі колективи з Львівщини та інших областей. Навколо милували око квіткові композиції, художні та книжкові виставки. Спортовці району організували Козацькі забави. На оновленій «Галявині казок» школярі району проводили конкурс інсценізації казок Івана Франка.
|
01 липня учні старших класів відвідали Мукачево та Ужгород
Першим містом, яке зустріло юних мандрівників - було Мукачево. Спочатку учні відвідали один з найвідоміших архітектурних шедеврів Закарпаття - замок Паланок, що заснований у 1396 році. Під час екскурсії замком школярі ознайомилися з історією цієї славетної споруди, яка тісно переплетена з історією самого Закарпаття. Діти відвідали історичну частину міста, прогулялися центром Мукачевого та ознайомилися з пам'ятками архітектури. Далі маршрут учасників прямував до столиці Закарпаття - міста Ужгорода, де кількість об'єктів для вивчення та дослідження була значно більшою. Учні здійснили оглядову прогулянку містом, зокрема, пройшли найдовшою липовою алеєю Європи, яка простягнулась вздовж берега річки Уж, яка повність перетинає місто із заходу на схід та відвідали пам'ятник Августину Волошину - першому президентові Карпатської України. Завешилася екскурсія відпочинком на березі р. Стрий
Організували мандрівку Федьків О.В. та Лихтей М.Б.
...
Читати далі »
|
24 червня учні 5 класу відвідали фортецю Тустань
Ту́стань —наскельна фортеця-град і митниця ІХ—ХІІІ сторіччя, давній наскельний оборонний комплекс, залишки якого розташовані в Українських Карпатах поблизу с. Урич.Пам'ятка оборонної архітектури розташована серед лісового масиву Підгородцівського лісництва і входить до складу Державного історико-культурного заповідника «Тустань». Діти отримали потужну енергетику скель. Відпочинок в Карпатах подібний до справжньої казки, яка існує в житті. Відвідавши Карпати один раз, ми неодмінно повернемось ще. Організувала мандрівку класний керівник Лихтей М.Б.
...
Читати далі »
|
15 червня на базі нашої школи відбувся вишкіл дитячо-юнацької військово-патріотичної гри “Сокіл” (“Джура”)
У командних змаганнях взяли участь: Дережицька СЗШ І-ІІ ст., Лішнянський НВК І-ІІІ ст., Медвежанська СЗШ І-ІІ ст., Нагуєвицька СЗШ І-ІІІ ст. ім. І. Франка, Попелівський НВК І-ІІІ ст., Урізький НВК І-ІІІ ст., Ясенице-Сільнянський НВК І-ІІ ст. Серед випробувань були конкурси строю та пісні, “Мій коник”, вікторина «Життя і творчість Великого Каменяра», змагання зі стрільби, перетягування линви, приготування їжі на вогні, за бажанням - їзда верхи на коні. Хлопці та дівчата активно брали участь у всіх видах конкурсів і змагань, за що були нагороджені грамотами.
...
Читати далі »
|
У вівторок, 1 червня, з нагоди Міжнародного дня захисту дітей поблизу Лішнянської школи
відбувся традиційний конкурс малюнка на асфальті «Світ очима дітей»
У конкурсі взяла участь учениця 7 класу Балуш Діана, робота якої визнана однією з кращих. Того ж дня в Лішнянському НВК І-ІІІ ст. був проведений диспут «Хай в серцях вогонь палає, а війни хай не буває», в якому взяв участь учень 10 класу Винницький Андрій. Учасники заходу отримали призи від Дрогобицької районної державної адміністрації.
\
|
10 березня учні 3 класу провели ранок, присвячений 202 річниці від дня народження Тараса Шевченка
Зі сцени актового залу діти розповідали про дитячі роки малого Тараса, його важке сирітське життя. З дитячих вуст лунали вірші поета " Мені тринадцятий минало", " Садок вишневий коло хати" та інші. Під музичний супровід школярі виконали кілька творів поета, покладених на музику. Закінчився виступ невмирущим " Заповітом".
Підготувала виступ студентка-практикантка Гуржій Ірина.
...
Читати далі »
|
09 березня в актовому залі школи учні 7 класу вітали присутніх із Святом Весни
Семикласники присвячували поезії вчителям, матерям, бабусям, однокласницям. У їх честь лунали пісні. Згадували імена видатних жінок світу: від Єви до Надії Савченко. Глядачі нагородили оплесками квартет хлопців, які виконали жартівливі пісні. Сподобалась присутнім і сценка про створення Богом жінки. На завершення свята учні подарували гостям різнокольорові кульки
|
13 лютого у школі відбулась традиційна зустріч із випускниками. Виступ підготували учні 11 класу. Пропонуємо вашій увазі кілька світлин із зустрічі.
|
11 лютого у сесійному залі районної ради відбувся гала-концерт «Різдвяні канікули»
Зі словами вітання до учасників звернулися голова Дрогобицької райдержадміністрації Максим Лісогор, заступник голови районної ради Володимир Стецівка, депутат Львівської обласної ради Ольга Грицик, в.о. керівника відділу освіти Іван Стецко. Вони привітали юних талантів з перемогою у відбіркових турах, побажали в майбутньому досягнути ще більших успіхів та подякували за подаровані приємні відчуття різдвяного свята. Всі учасники отримали грамоти відділу освіти та грошові премії від депутата обласної ради Ольги Грицик. У гала-концерті взяла участь учениця 8 класу нашої школи Кахній Марія.
|
Виставка сірникових етикеток
05 лютого з ініціативи відділу культури і туризму та Державного історико-культурного заповідника «Нагуєвичі» в музеї Івана Франка відбулося відкриття виставки сірникових етикеток «Філуменістична Шевченкіана на малій Батьківщині Івана Франка» з приватної колекції львівського колекціонера Галини Панахид.
Відкрила виставку головний спеціаліст відділу культури і туризму Надія Козар. Із вступним словом про Івана Франка, Тараса Шевченка та Лесю Українку виступили професор Дрогобицького державного педагогічного університету Микола Зимомря та український поет, член Національної спілки письменників України Василь Кузан. Від імені голови Дрогобицької райдержадміністрації Максима Лісогора виступив перший заступник голови РДА Володимир Шутко.
Розповідь Галини Панахид про історію виникнення сірника, про сірникові коробки та етикетки з цікавістю слухали учні та вчителі Нагуєвицької, Лішнянської та Урізької шкіл.
На виставці представлені дев’ять серій сірникових етикеток. Зокрема, «Поети і письменники», «Театри» (із зо
...
Читати далі »
| |